101 tipů - Jak přežít v přírodě

Peticenemocnicesusice.cz 101 tipů - Jak přežít v přírodě Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: 101 tipů - Jak přežít v přírodě.pdf

POPIS

Outdoorové nadšence fascinují nepřístupné vrcholky hor. Zažít na vlastní kůži volání přírody a horských velikánů, to je ta hnací síla. Každodenní stres, tlak všedního dne, hektický způsob života - není divu, že právě příroda přitahuje tolik lidí. Nalézají zde ztracenou rovnováhu a v přírodě mohou opět volně dýchat. Nabídka je ohromná: pěší turistika, treking, vysokohorská turistika, cesty za dobrodružstvím, divoká voda, jízda na horských kolech nebo lezecké túry. Pobyt a pohyb v přírodě jsou stále oblíbenější. Čím extrémnější zážitek, čím vzdálenější místo, tím se stává větší výzvou i větším dobrodružstvím. Jak se připravit? Co si s sebou vzít? Čím se živit? Kde spát? Co udělat v nečekaných nebo nouzových situacích? Na tyto a mnohé další otázky vám odpoví naše kniha. Naleznete zde 101 tip, jak přežít v přírodě a jak zvládnout extrémní situace. Pro některé čtenáře může být rozhodujícím impulzem k nádherným toulkám přírodou. Jiným může zachránit v krizové situaci život. Ostatní jednoduše ocení dobrého rádce, který jim řekne, jak si zahřát nohy.

Trávit čas knihou 101 tipů - Jak přežít v přírodě! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu 101 tipů - Jak přežít v přírodě a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

101 tipů - Jak přežít v přírodě | Dumknihy.cz - knihy po ...

101 tipů jak přežít v přírodě. Kdo napsal knihu 101 tipů jak přežít v přírodě? Autorem je Autor nezjištěn. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
101 tipů, jak přežít v přírodě a jak zvládnout extrémní situace. Nezbytný průvodce na výpravy do přírody pro krátké výlety až po několikadenní extrémní túry. Konec vysedávání u obrazovek! Pojďme si číst a prohlížet krásné knížky s našimi dětmi.