Vzestup a pád komunistické Evropy

Peticenemocnicesusice.cz Vzestup a pád komunistické Evropy Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

AUTOR: Zbyněk Zeman

NÁZEV SOUBORU: Vzestup a pád komunistické Evropy.pdf

POPIS

V originální a mnohdy kontroverzní studii sleduje autor vytváření komunistického bloku. Kořeny tohoto historického procesu spatřuje již v sociálních, ekonomických, politických i mezinárodněpolitických událostech, které se začaly naplno projevovat koncem 19. století. Klade důraz na odlišnosti střední a východní Evropy od Evropy západní, zabývá se proměnou, kterou znamenala v této oblasti druhá světová válka. Analýza komunistického bloku je dovedena až do okamžiku jeho pádu.

Trávit čas knihou Vzestup a pád komunistické Evropy! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Vzestup a pád komunistické Evropy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Zbyněk Zeman | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví

historie, politika > vzestup a pád komunistické evropy. neŽ si pŘijdete zboŽÍ nezÁvaznĚ prohlÉdnout nebo zakoupit, je nutnÉ nÁm nejprve napsat mail nebo vyplnit objednÁvku a poČkat na naŠi odpovĚĎ. potŘebujeme Časovou prodlevu k vyhledÁnÍ a nachystÁnÍ zboŽÍ. platebnÍ karty akceptujeme.
Zeman Zbyněk - Vzestup a pád komunistické Evropy , doplněno fotem Antikvariát Počta.cz. v košíku máte 0 ks knih za 0,00 K č. Toggle navigation AntikvariátPočta.cz. Hlavní stránka; Novinky v nabídce ...