Povstání kolosu rhodského

Peticenemocnicesusice.cz Povstání kolosu rhodského Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

AUTOR: Peter Lerangis

NÁZEV SOUBORU: Povstání kolosu rhodského.pdf

POPIS

Nikdo se Jacka neptal, jestli chce být hrdina. Prostě se jím musí stát. Dobrodružství začíná knihou Povstání kolosu rhodského, prvním svazkem nejnovější série mistrovského vypravěče Petera Lerangise.Jack McKinley je obyčejný kluk s neobyčejným problémem. Zabíjí ho vzácný gen zděděný po předcích z dávno zmizelé civilizace. Gen ničí Jacka tím, že mu dodává zvláštní schopnosti, které jiní lidé nemají. Tyto schopnosti však Jack bude potřebovat, protože musí zachránit svět.Dávná civilizace zmizela, když jí byl uloupen zdroj síly a rozdělen do sedmi magických Schránek. Ty byly ukryty na různých místech světa. Jack a jeho přátelé musejí Schránky najít dřív, než padnou do nesprávných rukou. Pokud Schránky nenajdou, nikdy se nevyléčí, zmizelý svět opět povstane, oceány se přesunou a život, tak jak ho známe, v podstatě skončí.

Povstání kolosu rhodského je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Peter Lerangis. Přečtěte si s námi knihu Povstání kolosu rhodského na peticenemocnicesusice.cz

Kniha Sedm divů světa - Povstání kolosu rhodského - Peter ...

Sedm divů světa - Povstání kolosu rhodského (Lerangis Peter)-20 %. 199 Kč ...
Povstání kolosu rhodského. Kdo napsal knihu Povstání kolosu rhodského? Autorem je Peter Lerangis. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.