Cesty k tanečnímu a baletnímu mistrovství

Peticenemocnicesusice.cz Cesty k tanečnímu a baletnímu mistrovství Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

AUTOR: Jana Hošková

NÁZEV SOUBORU: Cesty k tanečnímu a baletnímu mistrovství.pdf

POPIS

Obrazová publikace vyčerpávajícím způsobem mapuje vývoj baletu v Čechách (a Československu) po druhé světové válce až do současnosti. Vývoj tohoto uměleckého odvětví je zásadně propojen s existencí Taneční konzervatoře Praha, která v roce 2005 oslaví 60 let od svého založení. Fotografie z nejrůznějších baletních představení byly posbírány jak z archivů divadel, tak také ze soukromých archivů jednotlivých umělců. Kniha je doplněna jmenným a časovým rejstříkem absolventů a jednotlivých absolventských koncertů a inscenací Taneční konzervatoře Praha.

Trávit čas knihou Cesty k tanečnímu a baletnímu mistrovství! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Cesty k tanečnímu a baletnímu mistrovství a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Cesty k tanečnímu a baletnímu mistrovství (Jana Hošková ...

Cesty k tanečnímu a baletnímu mistrovství. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Obrazová publikace vyčerpávajícím způsobem mapuje vývoj baletu v Čechách (a Československu) po druhé světové válce až do současnosti. ...
Cesty k tanečnímu a baletnímu mistrovství. Kdo napsal knihu Cesty k tanečnímu a baletnímu mistrovství? Autorem je Jana Hošková. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.