Bulteriér

Peticenemocnicesusice.cz Bulteriér Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

AUTOR: Bethany Gibson

NÁZEV SOUBORU: Bulteriér.pdf

POPIS

Série malých monografií o vyhledávaných psích plemenech. Každá z nich přináší všechny potřebné údaje o původu plemene, jeho standardu, povaze i zvláštnostech, každodenní péči o psa, o jeho výchově, využití i výcviku, o výstavách, zdravotní péči a péči o staré psy. Knihu provází slovníček nejdůležitějších kynologických i veterinárních termínů. Všechny tyto cenné informace provází pečlivě vybraná obrazová dokumentace.

Hledáte knihu Bulteriér? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2001 a autorem je Bethany Gibson? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Inzerce Stafordširský bulteriér | iFauna.cz

Bulteriér. Historie: Anglický bulteriér je potomkem starých bojových psů dogovitého typu. Tento typ psů byl zpravu uplatňván při lovech a posléze při zápasech. Až do roku 1835 byly v Anglii oblíbenou zábavou právě psí zápasy. Nejdříve se jednalo o zápasy psa s medvědem, později o zápasy psů s býky a psů mezi sebou.
Stafordšírský bulteriér SHÁNÍM - [25.5. 2020] Dobrý den, sháním čistokrevné štěně (fenku) stafordšírského bulteriéra bílé barvy, bez PP. Kdybyste očekávali štěňátka, ozvěte se mi prosím na email: [email protected] nebo na tel. 722 300 850.