Matkovražedkyně

Peticenemocnicesusice.cz Matkovražedkyně Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

AUTOR: Daniela Kovářová

NÁZEV SOUBORU: Matkovražedkyně.pdf

POPIS

Mrtvá matka a tři dcery, z nichž každá měla dobrý motiv i příležitost. Napjatý vztah matek a dcer se opakuje v mnoha rodinách a v každé generaci. Proč a jak zemřela teta Meluzína a která z dcer jí k tomu dopomohla? Policie o rodinné zkazky nemá zájem, a tak se pátrání na vlastní pěst ujímá rodinná přítelkyně. Rozplétá přitom stará tajemství obou rodin – té s mrtvou matkou, ale i své. Tajemství, které možná mělo zůstat utajeno. Šestnáctá lehce ironická kniha advokátky, spisovatelky a bývalé ministryně spravedlnosti, v níž se najde většina matek a dcer.

Trávit čas knihou Matkovražedkyně! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Matkovražedkyně a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Matkovražedkyně Mladá fronta a. s.

Společnost EUROMEDIA GROUP, a. s., IČO: 497 09 895, se sídlem Nádražní 896/30, 150 00, Praha 5 - Smíchov (dále jen „my"), chrání veškeré osobní údaje poskytnuté členy Knižního klubu (jméno, příjmení, adresa, telefon, e-mail, rok narození) před zneužitím a zpracovává je v souladu s aktuální legislativou.
Matkovražedkyně - Ironický román o zločinu 2020; Jak se žije padesátkám aneb čarodějnice neupalovat 2017; Láskyplné povídky 2009; Sbohem, cizinko 2012; Jak chovat muže aneb Manuál pro otrlé 2018; Smrt v justičním paláci 2016; všech 22 knih autora. Kniha Matkovražedkyně - Ironický román o zločinu je v