Manželské lži

Peticenemocnicesusice.cz Manželské lži Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

AUTOR: Susy McPheeová

NÁZEV SOUBORU: Manželské lži.pdf

POPIS

Dobré manželství se pozná podle toho, že bez větších úrazů překoná krizi důvěry Co má žena udělat, když svého muže podezírá z nevěry a nedokáže si to s ním přímo vyříkat? A má smysl chtít manželství zachraňovat za každou cenu? O tom vypráví poutavý román Susy McPheeové Manželské lži – hořkosladký příběh o lásce, nevěře, důvěře a nedůvěře, jehož postavy zůstanou v mysli čtenáře ještě dlouho poté, co otočí poslední stránku.

Trávit čas knihou Manželské lži! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Manželské lži a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

McPheeová Susy: Manželské lži | Rybka Publishers

O tom vypráví poutavý román Susy McPheeové Manželské lži - hořkosladký příběh o lásce, nevěře, důvěře a nedůvěře, jehož postavy zůstanou v mysli čtenáře ještě dlouho poté, co otočí poslední stránku. Jsou lidé, pro které byste udělali cokoliv. Pro Fran je to manžel Max,…
Manželské lži Když se zřítí letadlo, Iris Griffithsová sleduje zprávy z místa katastrofy s hrůzou v očích… načež se dostaví úleva. Její milovaný manžel Will sice cestoval ze stejného letiště, ale naštěstí seděl v jiném letadle.