Zarua

Peticenemocnicesusice.cz Zarua Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: Suzanne Rogerson

NÁZEV SOUBORU: Zarua.pdf

POPIS

Edice světové fantasy Pendragon přináší nejzvučnější jména tohoto žánru oceňovaná kritikou i čtenářiČarodějova učně Paddrena trápí podivné vize, ve kterých se objevuje město na pokraji vyhlazení. Když za tajemných okolností zemře jeho mistr a Řád čarodějů odmítne jeho smrt vyšetřovat, Paddren se zaváže, že s pomocí svých přátel vraha odhalí. Pátrání je zavede na strastiplnou cestu plnou nájemných zabijáků, sekt a nestvůr stvořených krvavou magií. Ale Paddrena nic nezastaví. Vize, které ho spojují se vzpomínkami dávno mrtvého čaroděje, jsou klíčem k rozluštění mnoha hádanek. A on je hodlá vyřešit. Zjistí, proč bylo město Zarua opuštěno? Zachrání svůj lid před temnotou, která se ze zapomenutého města začíná šířit?

Trávit čas knihou Zarua! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Zarua a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Zadruga Official - YouTube

Všechny informace o produktu Kniha Zarua - ztracené město - Suzanne Rogerson, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Zarua - ztracené město - Suzanne Rogerson.
Isaac ben Moses of Vienna, also called Isaac Or Zarua or the Riaz, was one of the greatest rabbis of the Middle Ages.He was probably born in Bohemia and lived between 1200 and 1270. He attained his fame in Vienna and his major work, the halachic guide known as the Or Zarua, was very popular among Ashkenazic Jewry.He was a member of the Chassidei Ashkenaz and studied under many scholars ...