Největší kouzelník na světě

Peticenemocnicesusice.cz Největší kouzelník na světě Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: Matt Edmondson

NÁZEV SOUBORU: Největší kouzelník na světě.pdf

POPIS

ODHAL TAJEMSTVÍ… PŘEDVEĎ TRIKY…STAŇ SE KOUZELNÍKEM! Připoj se v tomto dobrodružném příběhu plném zábavy k Elliotovi, chlapci posedlému kouzly, při jeho hledání největšího kouzelníka na světě. Naučíš se tak neuvěřitelným trikům s mizením předmětů a jejich znovuobjevováním! Nauč se, jak:dokázat, aby předmět zmizel jako pára,pobavit kamarády čtením jejich myšlenek,provádět bláznivé triky s kartami,překvapit posluchače předvídáním budoucnostia mnoho dalšího!Upozornění! Vzhledem k přítomnosti malých předmětů kniha není vhodná pro děti do 3 let. Pozor, nebezpečí udušení!

Trávit čas knihou Největší kouzelník na světě! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Největší kouzelník na světě a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Největší kouzelník na světě - Edmondson, Matt - Megaknihy.cz

Knížka největší kouzelník na světě se mi dostala do rukou náhodou, ale jsem ráda, že jsem měla možnost si ji prohlédnout. Protože knížka je vážně moc krásná a je skvěle zpracovaná. Knížkou nás provází malý kluk, který najde knížku plnou kouzel a děti si spolu s ním mohou kouzlit.
Největší kouzelník na světě Edmondson Matt, Parsons Garry. Běžná cena: 399 Kč ...