Největší kouzelník na světě

Peticenemocnicesusice.cz Největší kouzelník na světě Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: Matt Edmondson

NÁZEV SOUBORU: Největší kouzelník na světě.pdf

POPIS

ODHAL TAJEMSTVÍ… PŘEDVEĎ TRIKY…STAŇ SE KOUZELNÍKEM! Připoj se v tomto dobrodružném příběhu plném zábavy k Elliotovi, chlapci posedlému kouzly, při jeho hledání největšího kouzelníka na světě. Naučíš se tak neuvěřitelným trikům s mizením předmětů a jejich znovuobjevováním! Nauč se, jak:dokázat, aby předmět zmizel jako pára,pobavit kamarády čtením jejich myšlenek,provádět bláznivé triky s kartami,překvapit posluchače předvídáním budoucnostia mnoho dalšího!Upozornění! Vzhledem k přítomnosti malých předmětů kniha není vhodná pro děti do 3 let. Pozor, nebezpečí udušení!

Hledáte knihu Největší kouzelník na světě? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Matt Edmondson? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Leoš Mareš si koupil největší LCD televizi na světě - iDNES.cz

Největší kouzelník na světě. Matt Edmondson,Garry Parsons. 3.9 z 5 hvězdiček. 399 K ...
Tak jak to u rekordů bývá, nejvyšší neznamená největší nebo nejdelší. A u rostlin tomu není jinak. V tomto článku najdete rekordmany z bylinné říše. To nej.. z říše stromů naleznete v článku: Nejvyšší, největší a nejširší strom. Nejvyšší rostlina (bylina) Nejvyšší bylinou na světě je druh bambusu, jehož dutá stébla dosahují výšky i 50 m.