Kámoši hafíci: Zábavný zápisník

Peticenemocnicesusice.cz Kámoši hafíci: Zábavný zápisník Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Kámoši hafíci: Zábavný zápisník.pdf

POPIS

Parádní štěněcí vtipy, hádanky a bezva úkoly s nerozlučnými kámoši hafíky v hlavní roliVydejte se s kámoši hafíky za senzačním dobrodružstvím a užijte si spoustu legrace s knížkou plnou parádních štěněcích vtipů a úkolů. Vyzbrojte se ostražitostí a důvtipem a pusťte se s Bingem a Rollym do řešení hádanek a bezva záhad. Dozvíte se, jestli mají pejsci otisky, a odhalíte, jaké dovednosti jsou nezbytné pro úspěšné vyšetřování, i to, čím nakrmit robotického psa!

Kámoši hafíci: Zábavný zápisník je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Kámoši hafíci: Zábavný zápisník na peticenemocnicesusice.cz

EGMONT Kámoši hafíci: Zábavný zápisník od 4.46€ . NajNakup.sk

Kámoši hafíci - Vybarvuj, čti si, nalepuj kolektiv. Knížka podle nového animovaného seriálu na Disney Channel. Přečti si zábavný příběh o neuvěřitelných dobrodružstvích Rollyho a Binga! Vybarvuj své oblíbené postavy a nalepuj do příběhu samolepky kámošů hafíků! ... Kámoši hafíci - Zábavný zápisník. kolektiv.
Kámoši hafícii Zábavný zápisník Vydejte se s kámoši hafíky za senzačním dobrodružstvím a užijte si spoustu legrace s knížkou plnou parádních štěněcích vtipů a úkolů. Vyzbrojte se ostražitostí a důvtipem a pusťte se s Bingem a Rollym do řešení hádanek a bezva záhad.