Kámoši hafíci: Zábavný zápisník

Peticenemocnicesusice.cz Kámoši hafíci: Zábavný zápisník Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Kámoši hafíci: Zábavný zápisník.pdf

POPIS

Parádní štěněcí vtipy, hádanky a bezva úkoly s nerozlučnými kámoši hafíky v hlavní roliVydejte se s kámoši hafíky za senzačním dobrodružstvím a užijte si spoustu legrace s knížkou plnou parádních štěněcích vtipů a úkolů. Vyzbrojte se ostražitostí a důvtipem a pusťte se s Bingem a Rollym do řešení hádanek a bezva záhad. Dozvíte se, jestli mají pejsci otisky, a odhalíte, jaké dovednosti jsou nezbytné pro úspěšné vyšetřování, i to, čím nakrmit robotického psa!

Trávit čas knihou Kámoši hafíci: Zábavný zápisník! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Kámoši hafíci: Zábavný zápisník a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kniha Kámoši hafíci - Zábavný zápisník - kolektiv | Dobré ...

Kámoši hafíci - Zábavný zápisník Vydejte se s kámoši hafíky za senzačním dobrodružstvím a užijte si spoustu legrace s knížkou plnou parádních štěněcích vtipů a úkolů. Vyzbrojte se ostražitostí a důvtipem a pusťte se s Bingem a Rolly...
Kámoši hafíci - Vybarvuj, čti si, nalepuj - neuveden, Přečti si zábavný příběh o neuvěřitelných dobrodružstvích Rollyho a Binga! Vybarvuj své oblíbené postavy a nalepuj do příběhu samolepky kámošů hafíků!