Buddha – Cesta k vnitřní rovnováze

Peticenemocnicesusice.cz Buddha – Cesta k vnitřní rovnováze Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

AUTOR: Marie Mannschatz

NÁZEV SOUBORU: Buddha – Cesta k vnitřní rovnováze.pdf

POPIS

Pocity ovlivňují náš život víc než cokoli jiného. Propůjčují nám křídla, ale mohou nás také dovést až na pokraj zoufalství. To věděl i Buddha, a proto nás učil, jak se můžeme z jejich moci vysvobodit.S pomocí takzvaných sedmi cenných vlastností – pozornosti, přiměřeného úsilí, zkoumající mysli, radosti, soustředění, vnitřního uvolnění a vyrovnanosti – budeme schopni stále přesněji zkoumat a vnímat svět svých pocitů. A čím lépe svým pocitům porozumíme, tím budeme v kontaktu s nimi svobodnější. Místo toho, abychom se pachtili za příjemnými pocity a před těmi nepříjemnými utíkali, budeme se raději učit své pocity vyrovnaně akceptovat, odpoutávat se od obtížných pocitů a probouzet v sobě pocity, které působí prospěšně.

Trávit čas knihou Buddha – Cesta k vnitřní rovnováze! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Buddha – Cesta k vnitřní rovnováze a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Buddha - Catalog of Frantisek Bartos Regional Library in Zlin

Buddha - Cesta k vnitřní rovnováze - Marie Mannschatz . Pocity ovlivňují náš život víc než cokoli jiného. Propůjčují nám křídla, ale mohou nás také dovést až na pokraj zoufalství. To věděl i Buddha, a proto nás učil, jak se můžeme z jejich moci vysvobodit.
Buddha - Cesta k vnitřní rovnováze Autor: Mannschatz, Marie Nakladatel: Vašut EAN: 9788072368075 ISBN: 978-80-7236-807-5 Popis: 1× kniha, vázaná, 160 stran, česky Rozměry: 17 × 20,7 cm Rok vydání: 2012 (1. vydání)