Encyklopedie Jiřího Suchého 16

Peticenemocnicesusice.cz Encyklopedie Jiřího Suchého 16 Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

AUTOR: Jiří Suchý

NÁZEV SOUBORU: Encyklopedie Jiřího Suchého 16.pdf

POPIS

Šestnáctý svazek Encyklopedie Jiřího Suchého se soustřeďuje především na filmové náměty a scénáře, realizované v letech 1964-1988. Z prací nerealizovaných obsahuje texty literárně dokončené, dovedené do těsně předvýrobního stavu. Jmenovitě obsahuje tento svazek scénáře Kdyby tisíc klarinetů, Nevěsta, Růže pro Oldřicha Nového, Jonáš aneb Jak je důležité míti Melicharovou, Nová hvězda společnosti Ikaros, Můj přítel Ferenc a Člověk z půdy. Součástí knihy je rozsáhlá filmografie Jiřího Suchého ve sledovaném období.

Encyklopedie Jiřího Suchého 16 je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jiří Suchý. Přečtěte si s námi knihu Encyklopedie Jiřího Suchého 16 na peticenemocnicesusice.cz

Encyklopedie Jiřího Suchého XVI | Dumknihy.cz - knihy po ...

Čtvrtý svazek Encyklopedie Jiřího Suchého je v pořadí druhou knihou písňových textů v této řadě. Obsahuje abecedně řazené písničky od Cha cha cha po Mezi básníky. Součástí edičních poznámek jsou informace o publikování jednotlivých písniček, včetně zvukových a obrazových nahrávek.
Kupte titul Encyklopedie Jiřího Suchého, svazek 2 - Básně (Jiří Suchý) s 16 % slevou za 235 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky titulu, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobný titul z nabídky více než 20 miliónů titulů.