Encyklopedie Jiřího Suchého 16

Peticenemocnicesusice.cz Encyklopedie Jiřího Suchého 16 Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

AUTOR: Jiří Suchý

NÁZEV SOUBORU: Encyklopedie Jiřího Suchého 16.pdf

POPIS

Šestnáctý svazek Encyklopedie Jiřího Suchého se soustřeďuje především na filmové náměty a scénáře, realizované v letech 1964-1988. Z prací nerealizovaných obsahuje texty literárně dokončené, dovedené do těsně předvýrobního stavu. Jmenovitě obsahuje tento svazek scénáře Kdyby tisíc klarinetů, Nevěsta, Růže pro Oldřicha Nového, Jonáš aneb Jak je důležité míti Melicharovou, Nová hvězda společnosti Ikaros, Můj přítel Ferenc a Člověk z půdy. Součástí knihy je rozsáhlá filmografie Jiřího Suchého ve sledovaném období.

Trávit čas knihou Encyklopedie Jiřího Suchého 16! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Encyklopedie Jiřího Suchého 16 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Encyklopedie Jiřího Suchého, svazek 16 - Film 1964-1988 ...

Dům knihy.cz > Knihy > Umění > Encyklopedie Jiřího Suchého XVI. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Encyklopedie Jiřího Suchého XVI. Film 1964 - 1988. ... Semafor 60 - Radioalbum 16. SUCHÝ Jiří, ŠLITR Jiří ...
Šestnáctý svazek Encyklopedie Jiřího Suchého se soustřeďuje především na filmové náměty a scénáře, realizované v letech 1964-1988. Z prací nerealizovaných obsahuje texty literárně dokončené, dovedené do těsně předvýrobního stavu.