Čínština nejen pro samouky

Peticenemocnicesusice.cz Čínština nejen pro samouky Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Monika Mey

NÁZEV SOUBORU: Čínština nejen pro samouky.pdf

POPIS

Nová, rozsáhlá učebnice čínštiny nejen pro samouky, ale i pro kurzy, vás rychle a s jistotou seznámí s moderní hovorovou čínštinou, ofi ciálním jazykem Čínské lidové republiky. Snazší proniknutí do standardní čínštiny vám umožní mezinárodně platná fonetická transkripce pinyin .Díky didaktickému zpracování a postupně se zvyšující obtížnosti je tato učebnice vhodná nejen pro úplné nováčky, ale i pro „věčné začátečníky“. Učebnice obsahuje úplný výklad výslovnosti a rozsáhlý seznam kompozičních prvků čínských znaků (radikálů). Na základě autentických modelových vět se naučíte úspěšně dorozumívat v běžných životních situacích, seznámíte se s nejdůležitějšími tématy každodenního života v nejvýznamnějších čínských provinciích. Každá z 15 lekcí obsahuje slovíčka a modelové věty jak v čínských znacích, tak i v pinyinu, v doslovném i volném překladu do čínštiny, dále nácvik nových znaků s ukázkou pořadí jednotlivých tahů, rozšiřující slovní zásobu i řadu cvičení. Poznámky k jazykovým nebo regionálním zvláštnostem poskytují tzv. infoboxy. Důležité základy gramatiky najdete přímo u modelových vět, shrnuté a abecedně seřazené znova na konci knihy.Součástí učebnice je i klíč k řešení cvičení a oboustranný slovníček. Nedílnou součástí knihy je sada dvou audio CD.

Hledáte knihu Čínština nejen pro samouky? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Monika Mey? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Čínština nejen pro samouky+MP3 / Nejlevnější knihy

Čínština nejen pro samouky Nakladatel: Leda EAN: 9788073354763 ISBN: 978-80-7335-476-3 Popis: 1× kniha, 1× CD MP3, brožovaná, 160 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2017 (2. vydání)
Čínština (nejen) pro samouky Nová učebnice čínštiny vás rychle a s jistotou seznámí s moderní hovorovou čínštinou, oficiálním jazykem Čínské lidové republiky. Snazší proniknutí do standardní čínštiny vám umožní mezinárodně platná fonetická transkripce pīnyīn.