Powerjóga

Peticenemocnicesusice.cz Powerjóga Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

AUTOR: Václav Krejčík

NÁZEV SOUBORU: Powerjóga.pdf

POPIS

Powerjóga, relaxace, řízené dýchání, způsoby detoxikace organismu a vhodná strava jsou prostředky, které po začlenění do každodenního programu pomohou všem zájemcům ke zdraví a pohodě. Vydejte se na cestu sebepoznávání a odpovědnosti vůči sobě samým. V knize naleznete mimo jiné popis správného provedení jednotlivých ásan včetně konkrétních fotografií a jejich sestavení do různých cvičebních sekvencí powerjógy. Autor na základě vlastních dlouholetých zkušeností připravil vybrané techniky správného dýchání, relaxace a meditací a návod na detoxikaci v pravidelných rituálech souvisejících s ročním obdobím s doporučenou stravou a recepty. Dále vás bude s obrovským osobním procítěním detailně provázet dvanáctitýdenním domácím kurzem, ve kterém získáte správné pohybové, stravovací, relaxační a očistné návody, jak prožít svůj život zdravěji!

Powerjóga je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Václav Krejčík. Přečtěte si s námi knihu Powerjóga na peticenemocnicesusice.cz

Powerjóga | Dům Jógy Praha

Powerjóga je obecný termín, který se používá k popisu energického přístupu založeného na kondici jógy ve stylu vinyasa. Ačkoli mnoho lidí považuje powerjógu za nový styl jógy a druh cvičení hodný do prostorů moderních tělocvičen, její kořeny sahají hluboko do minulosti a jdou ruku v ruce s pradávnou aštangou.
Jóga a PowerJóga. Slovo Jóga znamená spojení, sjednocení, rovnováhu a vyváženost. Pronikněte do jógy svým tělem i duší. Vyzkoušejte Pozdrav slunci, Pět Tibeťanů nebo další varianty. Vyzkoušejte i Power jógu, která představuje moderní pojetí klasických prvků jógy.