Powerjóga

Peticenemocnicesusice.cz Powerjóga Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

AUTOR: Václav Krejčík

NÁZEV SOUBORU: Powerjóga.pdf

POPIS

Powerjóga, relaxace, řízené dýchání, způsoby detoxikace organismu a vhodná strava jsou prostředky, které po začlenění do každodenního programu pomohou všem zájemcům ke zdraví a pohodě. Vydejte se na cestu sebepoznávání a odpovědnosti vůči sobě samým. V knize naleznete mimo jiné popis správného provedení jednotlivých ásan včetně konkrétních fotografií a jejich sestavení do různých cvičebních sekvencí powerjógy. Autor na základě vlastních dlouholetých zkušeností připravil vybrané techniky správného dýchání, relaxace a meditací a návod na detoxikaci v pravidelných rituálech souvisejících s ročním obdobím s doporučenou stravou a recepty. Dále vás bude s obrovským osobním procítěním detailně provázet dvanáctitýdenním domácím kurzem, ve kterém získáte správné pohybové, stravovací, relaxační a očistné návody, jak prožít svůj život zdravěji!

Trávit čas knihou Powerjóga! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Powerjóga a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Skupinové lekce jógy, kurzy | Energy Studio

Powerjóga není žádnou filozofií, není žádnou filozofickou cestou, ale jedná se pouze o cvičební rozměr této sportovní aktivity, která má ovšem své základy, opodstatnění v józe. To co má s jógou společného jsou pozice, a to je vše.
Powerjóga, relaxace, řízené dýchání, způsoby detoxikace organismu a vhodná strava jsou prostředky, které po začlenění do každodenního programu pomohou všem zájemcům ke zdraví a pohodě. Vydejte se na cestu sebepoznávání a odpovědnosti vůči sobě samým.