Blahoslavení, kdo vychovávají

Peticenemocnicesusice.cz Blahoslavení, kdo vychovávají Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

AUTOR: Pier Giordano Cabra

NÁZEV SOUBORU: Blahoslavení, kdo vychovávají.pdf

POPIS

Blahoslavenství jsou srdcem Ježíšova Horského kázání, ale i jedním z ústředních bodů veškerého Jeho učení. Pier Giordano Cabra zkoumá jejich konkrétní význam v oblasti výchovy. Vyznává jejich nadčasovou platnost a čerpá z jejich obrovského potenciálu lidskosti. Obrací se především k těm, kdo se s dětmi a mládeží setkávají ve svém profesním životě, avšak inspiraci v jeho díle mohou nalézt i rodiče pro výchovu svých dětí. Autor si je vědom, že výchova je úkol nesnadný, ale právě blahoslavenství mohou vychovatele motivovat v jejich úsilí a pomoci jim, aby na své poslání pohlíželi s optimismem a s vědomím, že zasévají pro věčnost.

Trávit čas knihou Blahoslavení, kdo vychovávají! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Blahoslavení, kdo vychovávají a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Blahoslavení, kdo vychovávají - ZAEX

Blahoslavení, kdo vychovávají - cílem knihy je ukázat, co znamená Kázání na hoře, resp. jednotlivá blahoslavenství pro práci vychovatele.
Blahoslavenství jsou srdcem Ježíšova Horského kázání, ale i jedním z ústředních bodů veškerého Jeho učení. Pier Giordano Cabra zkoumá jejich konkrétní význam v oblasti výchovy. Vyznává jejich nadčasovou platnost a čerpá z jejich obrovského potenciálu lidskosti.Obrac ...