Angličtina pro každého

Peticenemocnicesusice.cz Angličtina pro každého Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: Diane Hall

NÁZEV SOUBORU: Angličtina pro každého.pdf

POPIS

Tento individuální průvodce anglické gramatiky využívá inovativní metody vizuální výuky, která umožňuje snadné pochopení i složitějších gramatických jevů. Kniha je vhodná pro studenty angličtiny na všech úrovních, od začátečníků, pokročilých, ale také pro anglicky mluvící osoby, které se potřebují k něčemu vrátit. Jasné ilustrace zobrazují gramatické jevy v kontextu a tak usnadňují jejich zapamatování. Vše je zde podpořeno skvělým grafickým doprovodem, který činí gramatiku velmi přehlednou, abyste její základy vstřebali co nejrychleji a nejlépe.

Hledáte knihu Angličtina pro každého? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Diane Hall? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Angličtina pro každého | knizniklub.cz

Inzerát ANGLIČTINA PRO KAŽDÉHO v okrese Svitavy, cena 55Kč, od afinogenius na Sbazar.cz. Popis: Nová - nepoškozená. Poštovné při platbě předem 60,- kč. Tato učebnice je určena široké veřejnosti. Učivo, které bylo vybráno tak, aby bylo pro studující co nejužitečnější, podává jednoduchým, snadno srozumitelným způsobem.
Angličtina přehledně pro každého až ke státnicím 3. vydání - J. Lakomý. Tato kniha je ucelený souhrn poznatků běžně obsažených v každé učebnici angličtiny. Liší se ale jejich uspořádáním, které v žádné z nich zcela jistě nenajdete.