Angličtina pro každého

Peticenemocnicesusice.cz Angličtina pro každého Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: Diane Hall

NÁZEV SOUBORU: Angličtina pro každého.pdf

POPIS

Tento individuální průvodce anglické gramatiky využívá inovativní metody vizuální výuky, která umožňuje snadné pochopení i složitějších gramatických jevů. Kniha je vhodná pro studenty angličtiny na všech úrovních, od začátečníků, pokročilých, ale také pro anglicky mluvící osoby, které se potřebují k něčemu vrátit. Jasné ilustrace zobrazují gramatické jevy v kontextu a tak usnadňují jejich zapamatování. Vše je zde podpořeno skvělým grafickým doprovodem, který činí gramatiku velmi přehlednou, abyste její základy vstřebali co nejrychleji a nejlépe.

Hledáte knihu Angličtina pro každého? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Diane Hall? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Vítejte na stránkách projektu Angličtina PRO - Unikátní ...

Angličtina pro každého kniha od: Miroslav Jindra. 100 % 1 hodnocení ...
Inzerát ANGLIČTINA PRO KAŽDÉHO v okrese Svitavy, cena 55Kč, od afinogenius na Sbazar.cz. Popis: Nová - nepoškozená. Poštovné při platbě předem 60,- kč. Tato učebnice je určena široké veřejnosti. Učivo, které bylo vybráno tak, aby bylo pro studující co nejužitečnější, podává jednoduchým, snadno srozumitelným způsobem.