Nyxia povstává

Peticenemocnicesusice.cz Nyxia povstává Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

AUTOR: Scott Reintgen

NÁZEV SOUBORU: Nyxia povstává.pdf

POPIS

Emmett se spolu s ostatními členy týmu Genesis zoufale snaží vrátit domů a získat slibovanou odměnu. Spojí se přitom s Imago, jejichž město leží po útoku Babylonu v troskách. To však bylo součástí plánu, neboť jednu věc Babylon netuší. Zdejší svět se chýlí ke svému konci. Oba měsíce Edenu spějí ke srážce, jíž už nelze zabránit. Imago zbudovali tajná odpaliště a rozhodli se vylákat Babylon na svou planetu, odsouzenou k zániku. Dokonalý plán, jenže cesta k úniku týmu Genesis je zničená. Skupina se musí rozdělit, aby v nehostinných oblastech přežila a dorazila k novému odpališti. Obě strany se snaží získat výhodu a boj se nevyhnutelně přesouvá zpět do vesmíru, kde se Emmett se svými přáteli a novými spojenci bude muset s Babylonem utkat v poslední bitvě o kontrolu nad loděmi. Pokud v ní zvítězí, pak v této neférové hře mohou jednou provždy vyhrát. Pro Imago, jejichž svět končí katastrofou, je to jediná šance na přežití.

Hledáte knihu Nyxia povstává? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2020 a autorem je Scott Reintgen? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Nyxia povstává - Scott Reintgen | KOSMAS.cz - vaše ...

Nyxia povstává, Reintgen Scott , Reintgen Scott - Emmett se spolu s ostatními členy týmu Genesis zoufale snaží vrátit domů a získat slibovanou odměnu. Spojí se přitom s Imago, jejichž město leží po útoku Babylonu v troskách. To však bylo součástí plánu, neboť jednu věc Babylon netuší. Zdejší svět se chýlí ke svému konci.
Nyxia povstává. Kdo napsal knihu Nyxia povstává? Autorem je Scott Reintgen. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih.