Skandální vztah

Peticenemocnicesusice.cz Skandální vztah Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

AUTOR: Karen Ranney

NÁZEV SOUBORU: Skandální vztah.pdf

POPIS

Jedná se o známý příběh o Popelce zasazený do Skotska 19. století. Znechucený hrabě Morgan MacCraig, který se právě rozvedl se svou nevěrnou ženou, se vrací na skotské panství, kde se náhodou seznámí se služebnou Jean MacDonaldovou, jež se skrývá na hradě před svou minulostí. Na cestě ke společnému štěstí stojí mnoho nástrah a překážek, které je téměř nemožné překonat.

Trávit čas knihou Skandální vztah! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Skandální vztah a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Diskuze: Skandální vztah: Student (14) chodí s trenérkou ...

Skandální vztah. Kdo napsal knihu Skandální vztah? Autorem je Karen Ranney. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
Skandální vztah Karen Ranney. Skandální vztah. Karen Ranney. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 3.6 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Jedná se o známý příběh o Popelce zasazený do Skotska 19. století. Znechucený hrabě Morgan MacCraig, který se právě rozvedl se svou nevěrnou ...