Brdy

Peticenemocnicesusice.cz Brdy Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: Vladimír Soukup

NÁZEV SOUBORU: Brdy.pdf

POPIS

Půvabná oblast, kterou milují trampové, výletníci i starousedlíci, nádherné pásmo zalesněných kopců, které tvoří krajinu mezi Prahou a Plzní. Brdy lákají po celý rok – od jarního probouzení přírody přes letní výlety k podzimnímu houbaření a zimnímu běžkaření. Brdy nabízejí svoji osobitou atmosféru, úžasnou přírodu i spoustu cenných památek. Vedle významných zámků (Dobříš, Hořovice, Mníšek pod Brdy) a církevních areálů (Příbram – Svatá Hora, Zbraslav) tady najdeme mimořádné technické památky (Příbram - Březové Hory) i připomínky drobných řemesel, malé a o to milejší expozice (Starý Rožmitál), místa spojená s významnými osobnostmi (Čapkova Strž). Po dlouhých letech můžeme Brdy poznávat vcelku. Otevírá se ještě nedávno nepřístupná oblast vojenského výcvikového prostoru ve Středních Brdech, postupně zde budou vyznačeny i nové turistické trasy.Celé oblasti Brd (včetně středních) se věnuje i nová publikace BRDY, rozdělená do kapitol podle hlavních center. Vypráví o přírodě, historii, památkách, o tom, jak Brdy dokážou na člověka působit a jaké příběhy se zde odehrály. Doplněna je o velmi praktický přehled značených turistických tras a nejhezčích výletů.

Trávit čas knihou Brdy! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Brdy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Brdy - stránky milovníků brdských hvozdů - Zajímavá místa

Brdy 8.6. - 14.6.2020 . hotel, polopenze. Turistika pro zdatnější i méně zdatné turisty, výjezdy z jednoho místa.. Neznámá, neprobádaná, dlouho zakázaná vojenská oblast, která se teprve pomalu „otevírá" turistům.
@glamping_brdy bylo nám ctí být prvními hosty tak kouzelného místa! Díky za vše skvělým hostitelům a doporučuji ze srdce všem dřív než to bude vybookováno na roky dopředu :). A post shared by VeN (@ven.groove) on Aug 25, 2019 at 10:31am PDT