Instalace vody a kanalizace III.

Peticenemocnicesusice.cz Instalace vody a kanalizace III. Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Aleš Jurečka

NÁZEV SOUBORU: Instalace vody a kanalizace III..pdf

POPIS

Učebnice se věnuje systému zásobování budov pitnou a užitkovou vodou. Popisuje způsob získávání a úpravy vody pro vodárenské účely, dopravu vody ke spotřebiteli, její rozvod v budovách a způsoby ohřevu studené vody. Seznamuje také s potřebnými armaturami a materiály používanými na rozvody a podává ucelený přehled instalačních systémů vnitřních rozvodů používaných v ČR.

Trávit čas knihou Instalace vody a kanalizace III.! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Instalace vody a kanalizace III. a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Instalace vody a kanalizace III. - Miroslav Adámek, Aleš ...

Všechny informace o produktu Kniha Instalace vody a kanalizace III. - Miroslav Adámek, Aleš Jurečka, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Instalace vody a kanalizace III. - Miroslav Adámek, Aleš Jurečka.
Instalace vody a kanalizace III pro 3. ročník UO Instalatér - 2. vydání - Adámek Miroslav, Jurečka Aleš Učebnice se věnuje systému zásobování budov pitnou a užitkovou vodou. Popisuje způsob získávání a úpravy vodypro vodárenské účely, dopravu vody ke spotřebiteli, její rozvod v budovách a způsoby ohřev...