Žoldnéři Fantasie 6: Inteligentní ledovce a jiné zrůdy

Peticenemocnicesusice.cz Žoldnéři Fantasie 6: Inteligentní ledovce a jiné zrůdy Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Žoldnéři Fantasie 6: Inteligentní ledovce a jiné zrůdy.pdf

POPIS

Pod temnými korunami Černého hvozdu řádí stvůry, jež není snadné polapit...Krysař si píská svou zvrhlou písničku...Mezi panáčky ze semaforů se prožene vlna sebevražd...Nejhorší zrůdy jsou prý sami lidé...Ale až přijde sedmnáctý bojovník, bude dokonáno.Ledovec o tom všem dumá stejně rychle, jako se šine k oceánu.Již šestý ročník oblíbených Žoldnéřů fantazie vás vítá!

Trávit čas knihou Žoldnéři Fantasie 6: Inteligentní ledovce a jiné zrůdy! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Žoldnéři Fantasie 6: Inteligentní ledovce a jiné zrůdy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Inteligentní ledovce a jiné zrůdy / Žoldnéři fantasie (6 ...

Žoldnéři fantasie book. Read reviews from world's largest community for readers. Pod temnými korunami Černého hvozdu řádí stvůry, jež není snadné polapit...
Žoldnéři fantasie Tango s upírem Milovníci fantasy mohou ochutnat novou krev žánru. Ve vášnivém tangu s upírem s každým krokem vstoupí do nového světa. Poznáte tajemnou královnu Odiinreon s perleťovou maskou. Soudce Iwakuru, nedoučeného mága a ochránce města Egami, vyšetřujícího záhadné vraždy.