Loutky z ponožek

Peticenemocnicesusice.cz Loutky z ponožek Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Cendrine Armani

NÁZEV SOUBORU: Loutky z ponožek.pdf

POPIS

Myslíte si, že loutky mohou být jen složité a z drahých materiálů? Ale kdepak! Stačí na to obyčejné ponožky. A pak ještě pár drobností, jako jsou kousky filcu, plyš, drátky, bambulky a vemlouvavá očka s pohyblivými panenkami.Podle našich podrobných, ale jednoduchých návodů si pak můžete vyrobit 25 krásných maňásků. Jde to snadno a lehce - s naší knížkou to zvládne každý.Jsou zábavní, šibalští, zlobiví, úsměvní i roztomile hloupoučcí… Jakmile pod vašimi prsty ožijí, budou rozdávat radost malým i velkým.

Trávit čas knihou Loutky z ponožek! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Loutky z ponožek a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Loutky z papiru napady levně | Blesk zboží

TVŮRČÍ NÁPADY PRO VOLNÝ ČAS Další z originálních, krásně ilustrovaných publikací o výrobě půvabných věcí pro zábavu i pro radost… Myslíte si, že loutky mohou být jen složité a z drahých materiálů? Ale kdepak! Stačí na to obyčejné ponožky. A pak ještě pár drobností, jako jsou kousky filcu, plyš, drátky, bambulky a vemlouvavá očka s pohyblivými panenkami.
Loutky z ponožek - Armani Cendrine . TVŮRČÍ NÁPADY PRO VOLNÝ ČAS Další z originálních, krásně ilustrovaných publikací o výrobě půvabných věcí pro zábavu i pro radost… Myslíte si, že loutky mohou být jen složité a z drahých materiálů? Ale . 65 Kč ...