Zámek a klíč 1: Vítejte v Lovecraftu

Peticenemocnicesusice.cz Zámek a klíč 1: Vítejte v Lovecraftu Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: Gabriel Rodriguez

NÁZEV SOUBORU: Zámek a klíč 1: Vítejte v Lovecraftu.pdf

POPIS

Zámek a klíč – temná fantasy plná divů od Joe Hilla, syna Stephena Kinga.Vítejte na Klíčově, tajemné usedlosti v Nové Anglii, s mnoha dveřmi, které změní každého, kdo se do nich odváží vstoupit. A kde přebývá bytost plná nenávisti a zloby, která nebude mít pokoj, dokud se jí nepodaří otevřít ty nejstrašlivější dveře ze všech. Seznamte se s rodinou Zámkových, jimž je osudem předurčeno stát se strážci tajuplných zázračných klíčů. Nina, Tyler, Kinsey, Bóďa a Duncan se musejí každý zvlášť postavit svým strachům a zastavit šíleného vraha i plíživé zlo, skryté ve studni.Druhé vydání s výrazně upraveným překladem.

Zámek a klíč 1: Vítejte v Lovecraftu je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Gabriel Rodriguez. Přečtěte si s námi knihu Zámek a klíč 1: Vítejte v Lovecraftu na peticenemocnicesusice.cz

Zámek a klíč 1: Vítejte v Lovecraftu - Joe Hill | KOSMAS ...

Vítejte na Klíčově, tajemné usedlosti v Nové Anglii, s mnoha dveřmi, které změní každého, kdo se do nich odváží vstoupit. A kde přebývá bytost plná nenávisti a zloby, která nebude mít pokoj, dokud se jí nepodaří otevřít ty nejstrašlivější dveře ze všech.
Zámek a klíč 1 - Vítejte v Lovecraftu je takový malý zázrak. Četl jsem hodně komiksů, ale tento je opravdu něco extra. Velká gratulace tomu, kdo si vymyslel scénář. Ten člověk musí mít obrovský talent. A by ne, je to syn Stephena Kinga. Jablko nepadlo daleko od stromu. Čekejte nečekané a vizuální hody.