GPS od A do Z

Peticenemocnicesusice.cz GPS od A do Z Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

AUTOR: Jiří Černý

NÁZEV SOUBORU: GPS od A do Z.pdf

POPIS

Kniha GPS od A do Z je určena pro seznámení s problematikou GPS. Srozumitelnou formou vysvětluje pojmy, funkce a využití GPS přijímačů v praxi. V samostatných kapitolách je popisováno propojení GPS přijímače s PC, včetně výčtu nejpoužívanějších programů jak komerčních, tak volně dostupných z Internetu (včetně adres), způsoby navigace v terénu, v autě, na lodi nebo v letadle. Kniha GPS od A do Z obsahuje řadu praktických informací, které se v běžných uživatelských příručkách nedozvíte. V knize GPS od A do Z také najdete informace o tom, jaké baterie použít, jak zapojit datový kabel nebo jakým způsobem přehrát v GPS firmware. Kniha GPS od A do Z obsahuje mnoho obrázků, zčásti i barevných.

Trávit čas knihou GPS od A do Z! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu GPS od A do Z a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

GPS od A do Z - BEN

* w zależności od warunków w jakich dokonujemy pomiarów, czas łapania fixa może się znacznie wydłużyć. Teraz warto zauważyć, że np. w przypadku „zimnego startu", a więc trybu w jakim najczęściej uruchamiana jest nawigacja, z pomocą Assisted GPS jesteśmy w stanie przyspieszyć łapanie fixa z kilku minut do kilkunastu sekund. ...
Jeśli szukasz smartfona z GPS-em do ekstremalnych wypraw, wybierz model z pyłoszczelną, wodoodporną obudową, np. myPhone Hammer Energy. Po zaopatrzeniu się w odpowiedni uchwyt, np. Forever BH-110, z nawigacji GPS w smartfonie możesz korzystać również podczas jazdy na rowerze.