GPS od A do Z

Peticenemocnicesusice.cz GPS od A do Z Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

AUTOR: Jiří Černý

NÁZEV SOUBORU: GPS od A do Z.pdf

POPIS

Kniha GPS od A do Z je určena pro seznámení s problematikou GPS. Srozumitelnou formou vysvětluje pojmy, funkce a využití GPS přijímačů v praxi. V samostatných kapitolách je popisováno propojení GPS přijímače s PC, včetně výčtu nejpoužívanějších programů jak komerčních, tak volně dostupných z Internetu (včetně adres), způsoby navigace v terénu, v autě, na lodi nebo v letadle. Kniha GPS od A do Z obsahuje řadu praktických informací, které se v běžných uživatelských příručkách nedozvíte. V knize GPS od A do Z také najdete informace o tom, jaké baterie použít, jak zapojit datový kabel nebo jakým způsobem přehrát v GPS firmware. Kniha GPS od A do Z obsahuje mnoho obrázků, zčásti i barevných.

Trávit čas knihou GPS od A do Z! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu GPS od A do Z a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

GPS - Glosář od A do Z | MALL.CZ

Krátký úvod do GPS. Zkratka GPS v sobě ukrývá Global Positioning System, což lze převést také do češtiny (Globální polohovací systém). Jedná se tedy o systém, který umožní zařízením lokalizovat svoji polohu kdekoliv na naší planetě. Vývoj GPS začal již v roce 1973 a navazoval na předchozí systém Transit.
Zapraszamy na Forum inwestorów StockWatch.pl - Spółki od A do Z - GPW - RYNKI I INSTRUMENTY gdzie z pewnością znajdziesz coś dla Siebie i sprawdzisz najnowsze analizy techniczne i fundamentalne.