Verum

Peticenemocnicesusice.cz Verum Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

AUTOR: Courtney Cole

NÁZEV SOUBORU: Verum.pdf

POPIS

Pravda tě osvobodí.Jmenuji se Calla Priceová a topím se. Můj nový svět je temný, temný oceán a všechna tajemství mě tlačí ke dnu. Můžu vůbec někomu věřit? Už nevím. Lži jsou jako spirály. Točí se a kroutí, oslepují mě svými trny a hadími jazyky. A když už si myslím, že jsem našla pravdu, všechno ze dna vystoupí. A obklopí mě temnota. Ale pravda mě osvobodí. Je jen kousek přede mnou, můžu se jí skoro dotknout. Ale i když září a třpytí se, vidím její blyštivé tesáky a vím, že mě rozerve. Zničí. Bojíte se? Já ano.

Hledáte knihu Verum? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je Courtney Cole? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Nocte: Verum - Courtney Cole | Databáze knih

Verum, del latín "Verdad", da nombre a nuestro restaurante, haciendo referencia a la necesidad de recuperar los verdaderos sabores y valores culinarios, que poco a poco, se han ido perdiendo en la actualidad.
Many people are asking me about availability of new headbands for Verum 1 original users. The answer is: Yes! New headbands will be available as swap kits. Cost of headband and all konbs\screws\etc will be 45$ including international shipping.Check this website in a ~ 2 weeks.