Den císařů

Peticenemocnicesusice.cz Den císařů Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: Simon Scarrow

NÁZEV SOUBORU: Den císařů.pdf

POPIS

Píše se rok 54 n. l., císař Claudius je mrtev a na trůn usedá jako nástupce Nero. Nároky na císařský purpur ovšem vznáší také jeho nevlastní bratr Britannicus. Pretoriánská garda je rozpolcená, na čí stranu se přiklonit.Prefekt Cato a centurion Macro se vracejí z tažení do provincie Hispánie a touží jen po tom, aby mohli vést obyčejný vojenský život a bojovat po boku svých mužů. Na Catona čeká jeho synek Lucius, Macro najde zalíbení v chůvě Petronelle. Klidu se však nedočkají, Catona se snaží získat na svoji stranu příslušníci obou frakcí boje o moc a neváhají při tom použít opravdu nevybíravé metody.Legionáři i pretoriánská garda se stávají figurkami na šachovnici mocných. Aby Cato přežil, musí hrát hru na ostří nože a svěřit svůj život do rukou jediného muže, kterému může plně důvěřovat – Macronovi.

Trávit čas knihou Den císařů! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Den císařů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Den císařů - Simon Scarrow - Megaknihy.cz

Hledáte Den císařů od Simon Scarrow? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR
Den císařů je šestnáctým svazkem autorova románového cyklu Eagles of the Empire (Orli říše). Můžeme Vám poradit? Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem. Vaše jméno * E-mail * * Odeslat