Bojujte s nepřítelem zblízka

Peticenemocnicesusice.cz Bojujte s nepřítelem zblízka Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

AUTOR: Correlli Barnett

NÁZEV SOUBORU: Bojujte s nepřítelem zblízka.pdf

POPIS

Závěrečný svazek se zaměřuje na triumf Spojenců v poslední fázi konfliktu, z něhož Královské námořnictvo sice vyšlo vítězně, ale v němž Británie definitivně ztratila postavení "vládkyně moří". Autor rozebírá problémy spojené s přípravou spojenecké invaze do západní Evropy včetně komplikací vyplývajících z charakteru některých vojenských představitelů, kteří se na operaci "Overlord" podíleli. Líčí největší kombinovanou operaci v dějinách lidstva, přičemž pozornost věnuje předevšímjejí námořní části, známé pod názvem operace "Neptun", jejíž plán považuje za mistrovské dílo štábní práce. Nakonec popisuje operace Královského námořnictva v bojích proti Japonsku, vrcholící účastí britských lodí na závěrečném tažení proti japonským domovským ostrovům.

Hledáte knihu Bojujte s nepřítelem zblízka? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Correlli Barnett? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Bojujte s nepřítelem zblízka III. - Knihkupectví Primus

Barnett, Correlli - Bojujte s nepřítelem zblízka. Více informací k této knize najdete v detailu. Kniha se sáhodlouhým a vše říkajícím názvem: "Bojujte s nepřítelem zblízka. Britské válečné námořnictvo za druhé světové války I.", je v české literatuře takřka rouhavým vkročením do hájemství Hubáčka a Hrbků.
Bojujte s nepřítelem zblízka; Antikvariát. Bojujte s nepřítelem zblízka Barnett Correlli. 169,00 Kč ...