Spřízněné duše

Peticenemocnicesusice.cz Spřízněné duše Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

AUTOR: Jessica Grose

NÁZEV SOUBORU: Spřízněné duše.pdf

POPIS

Před dvěma lety se Dana rozvedla, neměla jinou možnost: Její muž od ní utekl se svou instruktorkou jógy. Teď se však situace nečekaně komplikuje – Ethan a jeho milenka jsou nalezeni mrtví nedaleko jógového centra v Novém Mexiku. Dana se tam vydává, aby o posledních letech a o smrti svého bývalého manžela zjistila víc. Nachází jeho zápisky, ze kterých se dozvídá šokující skutečnosti… V románu nechybí láska, zrada ani smrt a sarkastickému tónu jsou podrobeni pochybní moderní „guruové“.

Hledáte knihu Spřízněné duše? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je Jessica Grose? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Spřízněné duše - Agentura Dobrý den

Blíženci a Vodnáři jsou úžasné spřízněné duše, protože když jsou oba něčím posedlí, na dlouho se na to dokážou soustředit. Blíženci pomáhají udržet Vodnáře konstantního, zatímco Vodnář pomáhá udržet Blížence v kontaktu s realitou. Tenhle pár je velmi intuitivní a taky intelektuální, a zároveň jsou velmi nezávislí.
Potom patříte do skupiny těch, kteří věří v existenci spřízněné duše (tzv. soulmate believers). Mnoho lidí o své spřízněné duši sní a žije v naději, že se s ní jednou potká. Mnoho lidí o své spřízněné duši sní a žije v naději, že se s ní jednou potká.