Legendární motocykly

Peticenemocnicesusice.cz Legendární motocykly Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Legendární motocykly.pdf

POPIS

Fotografie a popisy motocyklů, u kterých se snoubí technologie, umění, krása a dobrodružství - od designových experimentů až po modely na každý den. Obrazová přehlídka historie těch nejkrásnějších motocyklů světa. Soustřeďuje se na nejznámější modely z hlediska historického, estetického a technologického.

Trávit čas knihou Legendární motocykly! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Legendární motocykly a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Legendární motocykly - 2009, pevná vazba s přebalem, český ...

Třináctinásobný mistr světa v závodech silničních motocyklů Ángel Nieto je po nehodě na čtyřkolce v umělém spánku v nemocnici. Sedmdesátiletý legendární jezdec podle španělských médií na domovské Ibize utrpěl těžké zranění hlavy poté, co do něj narazil zezadu automobil a on vylétl ze svého stroje.
Legendární Mike Hailwood (MZ RE 250) jede pro vítězství ve Velké ceně NDR 1963 na Sachsenringu Vývoj závodních strojů odlišné koncepce (dvoudobé dvouválce) byl ovšem nesmírně nákladný, a tak po roce 1975 bylo závodní oddělení zrušeno, ale Walter Kaaden dále vyvíjel soutěžní motocykly MZ.