Hokejové bruslení

Peticenemocnicesusice.cz Hokejové bruslení Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

AUTOR: Jaromír Pytlík

NÁZEV SOUBORU: Hokejové bruslení.pdf

POPIS

Úspěšný trenér Jaromír Pytlík se v knize rozsáhle věnuje moderní výuce hokejového bruslení. Zabývá se též analýzou bruslařské techniky starších hráčů, její následnou korekcí a příslušným tréninkem vedoucím k zefektivnění hráčských dovedností. Text knihy doplňuje velké množství názorných fotografií a nákresů či zcela originální komentáře vynikajících profesionálních hráčů z celého světa, v nichž se mimo jiné zmiňují o tom, co jim v jejich kariéře nejvíce pomohlo ve zlepšení právě bruslařské techniky.

Trávit čas knihou Hokejové bruslení! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Hokejové bruslení a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Zimní Stadion Kuřim | Hokej v kuřimi zase žije

Hokejové bruslení Jedinečná publikace, určená všem hokejovým trenérům, hráčům i rodičům hokejových nadějí, odhaluje současné světové trendy ve výuce hokejového bruslení a přináší...
Videozáznam bruslení. moderní brusle na lední hokej. Brusle jsou sportovní pomůcka, umožňující jejímu nositeli zvláštní klouzavý pohyb po různorodém povrchu. Hlavní částí bruslí je podrážka s upevněnou speciálně navrženou konstrukcí jejíž funkční vlastnosti takový pohyb umožňují.