Letecké legendy

Peticenemocnicesusice.cz Letecké legendy Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: Karel Málek

NÁZEV SOUBORU: Letecké legendy.pdf

POPIS

Obrazová publikace o letadlech a lidech kolem nich. Zahrnuje období od zahájení provozu na letišti Praha-Ruzyně v roce 1937 (dnes staré letiště) až do doby nedávno minulé. Navštívíte toto letiště s leteckým mechanikem, který zde celý život pracoval, a kromě toho, že měl letadla rád, je se stejným zanícením i fotografoval. Vyprávění, které fotografie doprovází, přináší jak technické zajímavosti o letadlech, tak i osobní vzpomínky autora. Kniha nechce být naučnou publikací ani encyklopedií, ale zábavným vzpomínáním na dobu nedávno minulou.

Letecké legendy je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Karel Málek. Přečtěte si s námi knihu Letecké legendy na peticenemocnicesusice.cz

Kniha: Letecké legendy - Karel Málek | Knihy.ABZ.cz

Hodnocení: 56% Délka: 45 minut. Vznesete se nad nejvyšší vrcholky ledovcu a jen tesne minete útesy. Proletíte se nad oceánem s dreveným dvojplošníkem Stearman.
Podobné jednotky. Letiště Praha-Ruzyně / Hlavní autor: Kouba, Karel, 1907-1989 Vydáno: (1963) Letiště Praha = Prague Airport / Hlavní autor: Slavík, Herbert, 1963- Vydáno: (c2012) Dopravní letiště Prahy = The airports of Prague : 1918-1946 / Hlavní autor: Dudáček, Lubomír, 1936- Vydáno: (2012)