Moji nejmilejší psi

Peticenemocnicesusice.cz Moji nejmilejší psi Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 1998

AUTOR: Zdeněk Procházka

NÁZEV SOUBORU: Moji nejmilejší psi.pdf

POPIS

Z vlastních zkušeností veterináře a chovatele vychází autor ve svém vyprávění o psech, kteří prošli jeho životem. Od dětských snů o psích kamarádech, které sbíral na ulici, ale zase se jich musel vzdát, až po dosažený cíl, když utratil vešerý honorář za přednášky ve Vídni, aby si mohl koupit prvního chovného černého středního knírače. Milovníkům psů a zvířat vůbec i amatérským chovatelům psů jsou určeny zábavné i vážné historky o povaze psů a fenek, o psí chytrosti, o jejich oddanosti svému pánu. Na závěr každého příběhu přidává autor poučení, jak se ke psům správně chovat, jak jim porozumět, jak jim jejich věrnost a příchylnost splácet láskou a péčí. Právě v pravdivosti a zasvěcenosti příběhů je jejich kouzlo.

Moji nejmilejší psi je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Zdeněk Procházka. Přečtěte si s námi knihu Moji nejmilejší psi na peticenemocnicesusice.cz

Moji nejmilejší psi : a ti ostatní vč. poučení | Search ...

Moji nejmilejší psi, autor: Zdeněk Procházka, rok vydání: 1998. Antikvariát s více než 30 674 položkami +420 774 087 795 v pracovní dny 8:00 - 15:00. [email protected] Registrace.
Vážení zákazníci, e-shop je v provozu včetně možnosti osobního odběru v naší prodejně v Pražské. Nově zaveden i rozvoz knih po Liberci a okolí, platba při převzetí kartou či hotově, způsob dodání zvolte prosím "Dohodnout jiný způsob až po objednání."