V pasti

Peticenemocnicesusice.cz V pasti Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

AUTOR: Michael Northrop

NÁZEV SOUBORU: V pasti.pdf

POPIS

V den, kdy začala sněhová bouře, nikdo netušil, že bude trvat celý týden. Běsnící vítr, nekonečné závěje sněhu a vše spalující mráz. Pro ty, které bouře zasáhla, tak už není hlavní starostí, jak zůstat v teple, ale jak přežít. Scotty a jeho přátelé Petr a Jason patří k posledním ze sedmi studentů, kteří po začátku bouře čekají v budově své střední školy, až pro ně někdo přijede. Brzo jim však dojde, že jim nezbyde nic jiného, než ve škole přenocovat. Což se nezdá jako vůbec špatný nápad, zvlášť když s nimi v budově zůstaly dvě nádherné holky. Ale pak vypadne proud, poté teplo. Vodovodní trubky zamrznou a popraskají. A na střeše se hromadí sníh, který je může každou chvíli zavalit. Jak dny pokračují, sněhové závěje jsou vyšší a vyšší a prázdné místnosti jsou chladnější a tmavší, všem postupně dochází, že nastává boj o holý život. A že budou muset učinit nejtěžší rozhodnutí ve svých životech.

V pasti je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Michael Northrop. Přečtěte si s námi knihu V pasti na peticenemocnicesusice.cz

Becherovka v pasti - HRAS

V Česku se vkus diváků liší u seriálů jen nepatrně, nejžádanější trojici titulů tvoří Stranger Things, Proč? 13x proto a pouze na bronzové pozici znamená změnu drama z prostředí drogových kartelů Narcos. Mezi filmy také u nás vede horor V pasti, ovšem pak už následující jiní favorité.
V okolí Příbrami, Milína a Slivic bylo kolem šesti tisíc vojáků uvězněno v pasti. Provokace k řádění Jednotky se tak přirozeně dostaly pod palbu českých partyzánů, revolučních gard i ozbrojených civilistů.