Dokonalá chuť aneb Jak sníst svého manžela

Peticenemocnicesusice.cz Dokonalá chuť aneb Jak sníst svého manžela Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

AUTOR: Natalie Young

NÁZEV SOUBORU: Dokonalá chuť aneb Jak sníst svého manžela.pdf

POPIS

Brilantní a doslovná pitva manželství.Seznamte se s Lizzií Prainovou: ženou v domácnosti, která nedávno překročila padesátku. Bydlí v domku u lesa se svým psem Ritou. Moc ráda vaří a lidem ze sousedství se vyhýbá. Pro obživu peče jiným dorty.Jejího manžela Jacoba už pár dní nikdo nespatřil. To proto, že ho Lizzie minulé pondělí v náhlém hnutí mysli praštila rýčem do hlavy. Co by měla podniknout teď? Pokud chce začít nový život, který si podle vlastního mínění po ubíjejících třiceti letech v Jacobově stínu plně zasluhuje, musí se zbavit jeho mrtvoly. Způsob, jakým se to Lizzie rozhodne učinit, vychází z jejího vrozeného smyslu pro praktičnost. Nic pro slabší povahy. Lizzie však svůj plán hodlá dovést do zdárného konce. Protože jedině tak bude moci začít konečně žít.Temný, vtipný a místy značně bizarní příběh v sobě nese i hlubokou lidskou linku. V Lizzii Prainové stvořila autorka jednu z nejvýraznějších literárních hrdinek poslední doby.

Trávit čas knihou Dokonalá chuť aneb Jak sníst svého manžela! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Dokonalá chuť aneb Jak sníst svého manžela a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Dokonalá chuť aneb Jak sníst svého manžela by Natalie Young

E-kniha Dokonalá chuť aneb Jak sníst svého manžela od Natalie Young. Elektronické knihy v různých formátech. Odměna za nákup.
Samotný podtitul mluví za vše, pojďme se tedy podívat Jak sníst svého manžela. Natalie Young patří do dlouhé řady benjamínků na literárním poli. Ovšem co jí scházelo do věhlasu, to dohnala kontroverzním námětem své prvotiny. Když v její domovské Británii vyšla Dokonalá chuť, vyvolala zde značné pozdvižení.