Dokonalá chuť aneb Jak sníst svého manžela

Peticenemocnicesusice.cz Dokonalá chuť aneb Jak sníst svého manžela Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

AUTOR: Natalie Young

NÁZEV SOUBORU: Dokonalá chuť aneb Jak sníst svého manžela.pdf

POPIS

Brilantní a doslovná pitva manželství.Seznamte se s Lizzií Prainovou: ženou v domácnosti, která nedávno překročila padesátku. Bydlí v domku u lesa se svým psem Ritou. Moc ráda vaří a lidem ze sousedství se vyhýbá. Pro obživu peče jiným dorty.Jejího manžela Jacoba už pár dní nikdo nespatřil. To proto, že ho Lizzie minulé pondělí v náhlém hnutí mysli praštila rýčem do hlavy. Co by měla podniknout teď? Pokud chce začít nový život, který si podle vlastního mínění po ubíjejících třiceti letech v Jacobově stínu plně zasluhuje, musí se zbavit jeho mrtvoly. Způsob, jakým se to Lizzie rozhodne učinit, vychází z jejího vrozeného smyslu pro praktičnost. Nic pro slabší povahy. Lizzie však svůj plán hodlá dovést do zdárného konce. Protože jedině tak bude moci začít konečně žít.Temný, vtipný a místy značně bizarní příběh v sobě nese i hlubokou lidskou linku. V Lizzii Prainové stvořila autorka jednu z nejvýraznějších literárních hrdinek poslední doby.

Trávit čas knihou Dokonalá chuť aneb Jak sníst svého manžela! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Dokonalá chuť aneb Jak sníst svého manžela a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Dokonalá chuť aneb Jak sníst svého manžela - Natalie Young ...

Říct zrovna o téhle knize, že jsem ji zhltla na jeden zátah je možná vzhledem k jejímu ústřednímu tématu trochu nepřípadné, ale je to tak.
Název: Dokonalá chuť aneb Jak sníst svého manžela. Autor: Young Natalie. Titul je zařazen do žánrů: Klasika, světoví autoři › Světová současná; ISBN: 978-80-7498-019-. EAN: 9788074980190. Objednací kód:-