Český fotbal 2012

Peticenemocnicesusice.cz Český fotbal 2012 Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Josef Káninský

NÁZEV SOUBORU: Český fotbal 2012.pdf

POPIS

Mistrovství Evropy ve fotbale je svátkem nejen pro českého fanouška a zaslouží si také knižní zpracování. Na rozdíl od ostatních publikací jsme se však pokusili zasadit naše účinkování na šampionátu do širších souvislostí. Kromě podrobného popisu jednotlivých zápasů „z první ruky“, statistik, zajímavostí či fotografií, které se vztahují k Euru, je pojednáno i období od chvíle, kdy český tým nešťastně ztratil zápas s Tureckem na ME 2008, přes neúspěšnou kvalifikaci na MS 2010 a trnitou cestu na ME 2012 až po přípravné období a nominaci na tento šampionát. Kromě toho následují i dvě kapitoly věnované budoucnosti našeho fotbalu (tedy mládežnickým reprezentacím a výchově dětí a mládeže v ČR) a klubovému fotbalu (tj. domácí ligové soutěži, domácímu poháru a evropským pohárům).Nanejvýš zasvěcenými průvodci nám jsou také přední osobnosti naší fotbalové scény: trenéři František Komňacký, Pavel Vrba, Jaroslav Hřebík a Jan Suchopárek, reprezentační manažer Vladimír Šmicer a současní reprezentanti Petr Jiráček, Jaroslav Plašil a Tomáš Hübschman. Nejen díky nim máte v ruce knihu, která není pouhým časově omezeným dokumentem o vrcholné sportovní akci, ale především trvalou výpovědí o stavu našeho fotbalu v období vrcholícím Eurem 2012.

Trávit čas knihou Český fotbal 2012! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Český fotbal 2012 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Česko - Portugalsko | ONLINE | 21.6.2012 20:45 ...

Kupte knihu Český fotbal 2012 (Josef Snětivý, Josef Káninský) s 30 % slevou za 174 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 15 miliónů titulů.
Hledáte Český fotbal 2012 od Josef Pepson Snětivý,Josef Kaninský? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR