Kuchařka podle pěti elementů

Peticenemocnicesusice.cz Kuchařka podle pěti elementů Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: Beatrice Trebuth

NÁZEV SOUBORU: Kuchařka podle pěti elementů.pdf

POPIS

Skvělá příručka pro všechny, kteří se zajímají o zdravou výživu, tak o čínskou medicínu. V první řadě zde najdete množství receptů, rozdělených takto: čínská rýžová kaše, ranní jídla (pikantní a sladké), jídla z obilí, vegetariánské polévky, saláty a dipy, zeleninová jídla, jídla z tofu, vegetariánská jídla z luštěnin, asijské ořechové omáčky k zelenině i masu, maso, ryby, sladká jídla, koláče, chléb, nápoje (zejména čaje, ale i jiné). Na konci každého receptu uvádí léčivé působení daného jídla a doporučení v souladu s principy tradiční čínské medicíny. Další kapitoly: Co je to nemoc? Tepelné působení potravin. Pět elementů. Chutě. Vaření v souladu s ročním obdobím. 21 pravidel stravitelnosti. Přílohou knihy je přehledný plakát a abecední seznam potravin, kde se uvádí, k jakému prvku potravina patří a jaký má tepelný účinek. "Největší část stravy, kterou jíme v rámci vyvážené výživy, je termicky neutrální, osvěžující nebo teplá; na rozdíl od teplých potravin, které se vyskytují v minimálním objemu a jež vzhledem k jejich silnému účinku používáme v omezeném množství. Kombinaci potravin třech středních působení využíváme po celý rok."

Hledáte knihu Kuchařka podle pěti elementů? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Beatrice Trebuth? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Kuchařka podle pěti elementů - Eugenika.sk

Srovnání cen Kuchařka podle pěti elementů - Temelie Barbara, Trebuth Beatrice. Nejlevnější e-shop patro.cz. Cena 262 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně.
Výživa podle pěti elementů Napsal(a) František Novotný Nejhorší na tom je, že na stres si člověk přivykne (zatlačí ho do podvědomí), čímž ho nevnímá a uvádí tím do nerovnováhy jin-jang.