Česká vesnice Široký Důl

Peticenemocnicesusice.cz Česká vesnice Široký Důl Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

AUTOR: Bohuslav Šalanda

NÁZEV SOUBORU: Česká vesnice Široký Důl.pdf

POPIS

Kniha Bohuslava Šalandy, etnologa a folkloristy z filozofické fakulty Univerzity Karlovy, podává mikrosociologii a mikrohistorii východočeské vesnice Široký Důl, která v uplynulém půlstoletí zaznamenala řadu viditelných, přelomových změn civilizační, ekonomické, kulturní a sociální povahy.

Trávit čas knihou Česká vesnice Široký Důl! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Česká vesnice Široký Důl a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Obec Široký Důl | Základní škola

česká obec s nejkratším českým názvem - Aš (město v západních Čechách) a Eš (vesnice na Vysočině), obojí 2 písmena a 2 hlásky největší náměstí - Karlovo náměstí (v Praze), jeho plocha měří 8,5 ha (80 550 m 2) největší katastrální území - Morávka, okres Frýdek-Místek, 87,29 km 2
Penzion Statek Široký Důl nabízí bezplatná jízdní kola, sezonní venkovní bazén, sdílený lounge i zahradu v obci Široký Důl. Tento 3hvězdičkový penzion nabízí sdílenou kuchyň, dětský klub i bezplatné Wi-Fi. Výhled směřuje do zahrady a na místě je dětské hřiště. V pokojích najdete posezení.