Vražedná sonáta

Peticenemocnicesusice.cz Vražedná sonáta Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: Natasha Korsak

NÁZEV SOUBORU: Vražedná sonáta.pdf

POPIS

Skandální případ otřásá Římem. Cornelia Giordanová, mocná a obávaná hudební agentka, byla brutálně zavražděna. Případu se ujímá zkušený komisař Di Bernardo, který musí proniknout do složitých a neúprosných vztahů panujících mezi agenty, virtuosy a lidmi z hudebního byznysu. Brzy pochopí, že v tomto zdánlivě vznešeném světě vládnou ve skutečnosti tvrdá pravidla a nevybíravé intriky. Vrah má ale jasný cíl a smrtí Cornelie to pro něj nekončí. Vyšetřování postupně odhaluje spletité vztahy a dávná tajemství sahající až do dob slavného výrobce houslí Antonia Stradivariho.Chytrý a tajemný kriminální román ze současnosti, opírající se o skutečné reálie a historická fakta.

Trávit čas knihou Vražedná sonáta! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Vražedná sonáta a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Vražedná sonáta | Patro.cz | 22 let s Vámi

Vražedná sonáta (e-kniha) Natasha Korsakova Chytrý a tajemný kriminální román ze současnosti, opírající se o skutečné reálie a historická fakta.
Vražedná sonáta - Natasha Korsak . Skandální případ otřásá Římem. Cornelia Giordanová, mocná a obávaná hudební agentka, byla brutálně zavražděna. Případu se ujímá zkušený komisař Di Bernardo, který musí proniknout do složitých a neúprosných vztahů panujících mezi agenty, virtuosy a lidmi z hudebního byznysu.