Noc ve Villette

Peticenemocnicesusice.cz Noc ve Villette Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Ingrid Hedströmová

NÁZEV SOUBORU: Noc ve Villette.pdf

POPIS

Městečko Villette ožívá každoroční oslavou svatojánské noci a tradičním procesím. Jako blesk z čistého nebe však všechny zasáhne zpráva o trojnásobné vraždě mladých dívek z nedaleké vesnice. I tentokrát – stejně jako v předchozí detektivce Vraždy ve Villette – stojí vyšetřující soudkyně Martine Poirotová před nelehkým úkolem: nesmí se nechat ovlivnit veřejným míněním ani vlastními sympatiemi. Navíc ji tíží rodinné tajemství – společně s bratrem Phillipem pátrá po tom, kdo udal jejich matku Renée a její přítelkyni Simone před lety za války nacistům a zapříčinil jejich odvlečení do koncentračního tábora. Brzy se octnou nebezpečně blízko vrahovi posedlému pomstou. V cestě už mu stojí jen jedna, poslední oběť... Noc ve Villette byla nominována na nejlepší švédský kriminální román roku 2009.

Hledáte knihu Noc ve Villette? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je Ingrid Hedströmová? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Noc ve Villette (Ingrid Hedströmová) | hodnocení, komentáře

KK, 2012, 1. vyd., 288 str., 8°, v. OKart. s přebalem
Noc ve Villette. Kdo napsal knihu Noc ve Villette? Autorem je Ingrid Hedström. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.