Hrajeme s Yamahou 3

Peticenemocnicesusice.cz Hrajeme s Yamahou 3 Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 1995

AUTOR: Eduard Spáčil

NÁZEV SOUBORU: Hrajeme s Yamahou 3.pdf

POPIS

Tato třídílná škola hry na keyboard (klávesové nástroje) je určena všem bez rozdílu věku a pohlaví. Je určena všem lidem, kteří se o hudbu zajímají, hudbu provozují a eventuáně i těm, kteří se chtějí hudbě profesionálně věnovat. Autor této školy se zaměřil na klávesové nástroje značky Yamaha, ale je použitelná i pro vlastníky nástrojů jiných značek, protože koncepce tohoto druhu nástrojů je velmi podobná. Klávesové nástroje totiž mohou využívat, jak malé děti i dospělí pro výuku a hru pro vlastní potěšení, tak i hudebníci, kteří již základní hudební vzdělání mají. Tato škola není určena jen klavíristům, ale výhod klávesových nástrojů mohou využít také zpěváci nebo hráči na jiné nástroje. Zajímavá a úspěšná škola hry na keyboardy!!!

Trávit čas knihou Hrajeme s Yamahou 3! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Hrajeme s Yamahou 3 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Hrajeme s Yamahou 1 - Eduard Spáčil | Databáze knih

Na začátku si vytvoříme 3 proměnné - led1, kde je LEDka, hodnota, kde je přečtená hodnota z analogového pinu a analogpin, kde je uložený pin s potenciometrem. V setupu máme již známý pinMode. hodnota = analogRead(analogpin); Arduino přečte hodnotu na analogovém pinu.
Hrajeme s Yamahou I: škola na keyboard pro všechny: 1209: Spáčil Eduard: Hrajeme s Yamahou III: pokračování oblíbené keyboardové školy, instruktivní a pedagogické skladby: 104: Stojan Jaroslav: Škola hry na klavír a keyboard bez basového klíče 1. díl : 1154: Ullmann Jiří: Škola hry na keyboard