Diplomacie

Peticenemocnicesusice.cz Diplomacie Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: Zdeněk Veselý

NÁZEV SOUBORU: Diplomacie.pdf

POPIS

Publikace představuje v českém prostředí první komplexní odborně koncipovanou práci zabývající se diplomacií a využívající zejména v oblasti teorie relevantní poznatky a přínosy obsažené v nejnovějších v pracích zahraničních autorů. Kniha je strukturována celkem do dvanácti kapitol postihujících hlavní témata problematiky, jakými jsou pojetí, strukturace a představitelé diplomacie, diplomatické vztahy, ministerstva zahraničních věcí, diplomatické mise, konzuláty, osobnost a postavení diplomata, diplomatická komunikace, diplomatické písemnosti, diplomatický protokol a etiketa, diplomatické jednání a vyjednávání. Autor výklad doložil a doprovodil řadou zajímavých a konkrétních příkladů jak z historie, tak ze současnosti. Oproti předchozím vydáním byly i v tomto již 3. vydání publikace zachovány předchozí struktura a obsah, avšak v textu i v přílohách došlo k dílčím úpravám, zpřesněním, aktualizacím a rozšířením.

Trávit čas knihou Diplomacie! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Diplomacie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Diplomacie Československa - Jindřich Dejmek | KOSMAS.cz ...

Diplomacie a diplomatický protokol Předmět Tě seznámí s existujícím systémem zahraniční služby a diplomatických aktivit. Dotýká se zásadních oblastí práce diplomatické mise i konzulárního úřadu a představuje diplomacii v její bilaterální i multilaterální formě.
Šéfka rakouské diplomacie Karin Kneisslová, která loni v létě, během rakouského předsednictví... Maláčová i Petříček místopředsedy ČSSD. Šéf diplomacie navzdory Zemanovi