Na stavbe

Peticenemocnicesusice.cz Na stavbe Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Na stavbe.pdf

POPIS

Čo je schované za rúrami? Čo je za vrecom cementu? Čo je za doskami? Čo je za tehlami? Čo je za kopou piesku? Čo je za nákladným autom? Čo je za plechovými sudmi? Čo je v búde a čo je za lešením?Otvor okienka v tomto leporele, pozri sa pod obrázky a nájdeš tam odpovede. Budeš vedieť všetko pomenovať? Toto leporelo je určené deťom od 1-6 rokov a naučí ich zábavnou formou spoznať všetky stroje, autá a zariadenia, ktoré môžu vidieť na stavbe.

Trávit čas knihou Na stavbe! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Na stavbe a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Smrtelná nehoda na stavbě mostu přes Nové Mlýny: nákladní ...

Práce na stavbě v Loučné nad Desnou pro studenta. Hledám brigádníka na pomocné práce na stavbě v ... Šumperk. Ivan Kunert. 21.05.2020. Zedník na pomoc se stavebními pracemi. Hledáme k ruce někoho, kdo pomůže se stavebními... Třemošnice. Jan Valenta, DiS. 20.05.2020.
Nové odběrné místo. Poradíme vám, jak připojit nové odběrné místo krok za krokem. Podejte u distributora žádost o připojení. Pokud je vaše odběrné místo na distribučním území ČEZ Distribuce, stačí vám tento formulář.Jeho součástí je plná moc, díky které za Vás předáme žádost provozovateli distribuční soustavy, společnosti ČEZ Distribuce, a. s., a ...