Barevná matematika pro páťáky

Peticenemocnicesusice.cz Barevná matematika pro páťáky Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2000

AUTOR: Michaela Kaslová

NÁZEV SOUBORU: Barevná matematika pro páťáky.pdf

POPIS

Pátá a závěrečná část pětidílné řady. Pracovní sešity pro 1. - 5. ročník jsou plné zajímavých, netradičních a méně běžných úkolů z učiva rozděleného podle požadavků osnov vzdělávacího programu Základní škola. Uplatní se v běžné výuce, při domácí práci i při opakování o prázdninách.

Trávit čas knihou Barevná matematika pro páťáky! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Barevná matematika pro páťáky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Barevná matematika pro páťáky - Michaela Kaslová | Knihy ...

Barevná matematika pro prvňáč. Fialová a kolektiv, D.; Ptáčková, Hanuš, Olga, Václav . Hodnocení produktu: 0%. Opakujeme si během školního roku i o prázdninách První část pětidílné řady Pracovní sešity pro 1. - 5. ročník jsou plné zajímavých, netradičních a méně běžných úkolů z učiva...
Barevná matematika pro páťáky. Michaela Kaslová. Pátá a závěrečná část pětidílné řady. Pracovní sešity pro 1. - 5. ročník jsou plné zajímavých, netradičních a méně běžných úkolů z učiva rozděleného podle požadavků osnov vzdělávacího programu Základní škola.