Angličtina na každý den 2001 (kalendář)

Peticenemocnicesusice.cz Angličtina na každý den 2001 (kalendář) Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2000

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Angličtina na každý den 2001 (kalendář).pdf

POPIS

Uživatele kalendáře provází průběhem celého roku Marek a Jane. Na situacích z jejich života a života jejich rodiny se čtenář učí moderní slovní zásobu a seznamuje se postupně s různými oblastmi gramatiky. Na zadní straně každého lístku je překlad textu slovní zásoba s výslovností. Kalendář obsahuje i krátký úvod do struktury lekcí, přehledný jednostránkový kalendář na rok a seznam svátků. Lekce jsou rozděleny do jednotlivých dní v týdnu: pondělí - situace ze života zmíněné rodiny, úterý - přísloví, středa - rozhovor, čtvrtek - gramatické cvičení, popř. hádanky a kvízy, pátek - rozhovor, sobota a neděle - reálie (informace o Velké Británii).

Trávit čas knihou Angličtina na každý den 2001 (kalendář)! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Angličtina na každý den 2001 (kalendář) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Němčina na každý den 2001, kalendář, nové minilekce ...

Týdny v kalendáři mohou začínat buď pondělkem, nebo nedělí, jde i přidávat osobní události přímo na každý den. Každou stránku můžete upravit zvlášť, nebo určit jednotný vzhled pro celé měsíce. Na výběr máte také národní svátky různých států (včetně ČR-SR).
Každý den vytrhněte jeden list a ve volné chvíli vyluštěte křížovku, vyplňte cvičení nebo si přečtěte vtip či příběh. Poté list otočte a zkontrolujte si své odpovědi nebo si ověřte, zda jste správně porozuměli.Mírně pokročilí a falešní začátečníci si upevní dosavadní znalosti a rozšíří si slovní ...