Vstřikování plastů

Peticenemocnicesusice.cz Vstřikování plastů Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: Lubomír Zeman

NÁZEV SOUBORU: Vstřikování plastů.pdf

POPIS

Technologie vstřikování termoplastů je jednou z nejrozšířenějších technologií zpracování plastů se zásadním významem například při výrobě automobilů všech kategorií, v elektrotechnice, elektronice, při výrobě spotřebního a sportovního zboží, v průmyslu obalů atd. Kniha se snaží komplexně popsat celý proces výroby výstřiků z termoplastů, a to jak v teoretické, tak zejména v praktické rovině, k rozšíření obecného poznání o výrobě předmětů, které jsou námi běžně používány.Publikace navazuje na předchozí vydání z roku 2009 a je určena studentům středních i vysokých škol, technologům, seřizovačům, konstruktérům vstřikovacích forem, manažerům z oblasti vstřikování termoplastů a i všem, kteří se o tuto technologii zajímají.Jednotlivé kapitoly knihy mapují výrobu výstřiků z termoplastů a zabývají se zejména těmito tématy: •požadavky kladenými na výstřik, návrhem materiálu výstřiku, designem a konstrukcí výstřiků podle zásadtechnologičnosti konstrukce výstřiků z termoplastů při zachování jejich jakostních a funkčních vlastností,•návrhem zaformování výstřiků, matematickými simulacemi, konstrukcí a výrobou vstřikovacích forem,•technologickými parametry vstřikování, s využitím technologických parametrů použitých při simulacích, oživovánímforem,•vstřikováním kompozitních materiálů,•technologiemi Rapid Prototypingu,•hodnocením jakosti a zkoušením výstřiků,•provozem, údržbou a opravami forem,•vadami výstřiků a způsoby jejich odstraňování, problematikou měření barvy a lesku výstřiků, emisním a pachovýmchováním výstřiků, měřením teploty termokamerami.

Hledáte knihu Vstřikování plastů? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Lubomír Zeman? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Technologie vstřikování plastů | Gradua - otevřené ...

MAPRO - Technologie pro vstřikování plastů a průmyslovou automatizaci. O nás Společnost Mapro vznikla v roce 1991 a její hlavní náplní jsou dodávky technologie pro vstřikování plastů. Mapro včetně svých dceřiných společností na Slovensku a v Polsku, má 2.600 m 2 kancelářských, skladových, výrobních ploch a učeben.
specialista v oblasti technologie vstŘikovÁnÍ plastŮ, forem a nÁstrojŮ VÝZVY NÁM NEJSOU CIZÍ Dodáváme kompletní řešení sestavené z certifikovaných normalizovaných dílů a temperovaných vstřikovacích systémů, které sami vyrábíme a servisujeme.