Motivační lži

Peticenemocnicesusice.cz Motivační lži Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: Steff en Kirchner

NÁZEV SOUBORU: Motivační lži.pdf

POPIS

Proč jen pozitivní myšlení nefunguje aneb Jak neuvíznout v pasti „zaručených rad“.Chcete změnit svůj život, ale jste již alergičtí na věty typu „Myslete pozitivně!“, „Naprogramujte se na úspěch!“, „Prvním krokem k úspěchu je vaše sebevědomí!“?Kouč Steffen Kirchner bourá mýty a odhaluje lživá motivační tvrzení, která často nejenže nepomáhají k úspěchu, ale naši situaci naopak ještě zhoršují. Místo nich nabízí konkrétní alternativy a řešení, která mohou postupně, krůček po krůčku, ovlivnit váš život k lepšímu. Zapomeňte na to, že klíčem k úspěchu je tvrdá práce a zdravé sebevědomí, že pozitivní afirmace změní váš život, nebo že když budete úspěšní, budete také šťastní.Víte, že Lionel Messi, Kate Moss nebo Robbie Williams si nikdy nevěřili, ale přesto jsou úspěšní a zná je celý svět?Úspěchu můžete dosáhnout, i když o sobě pochybujete, pochybnosti a vnitřní nejistota vám dokonce mohou pomoci dosáhnout větších cílů.

Motivační lži je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Steff en Kirchner. Přečtěte si s námi knihu Motivační lži na peticenemocnicesusice.cz

Motivační lži - Steffen Kirchner | HANNAH'S SPIRIT

Kupte knihu Motivační lži (Steffen Kirchner) s 5 % slevou za 418 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
Druhá část, Motivační lži a životní omyly, rozebírá jednotlivé motivační lži, např. „Můžete dokázat všechno, čemu věříte", „Naprogramujte se na úspěch" či „Tvrdá práce je klíčem k úspěchu.