Skandinávské vzory

Peticenemocnicesusice.cz Skandinávské vzory Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

AUTOR: Mary Jane Mucklestone

NÁZEV SOUBORU: Skandinávské vzory.pdf

POPIS

Tradiční pletené vzory ze všech severských zemí Kniha je sbírkou módních vzorů používaných při tradičním pletení v Norsku, Švédsku, Dánsku, na Islandu a na Faerských ostrovech. Najdete zde různé barevné motivy, jako jsou hvězdičky, květiny, geometrické vzory, srdíčka, ptáčci a zvířáta i mnoho dalšího.U každého motivu je upletený vzorek, fotografie ve skutečné velikosti, barevné rozkresy pro snadnější pletení a barevné varianty.V knize se také dozvíte, jak můžete využít skandinávské motivy u různých projektů a vytvářet tak jedinečné návrhy. Nechybí ani informace o přízích, používání barev a závěrečných technikách, které vám pomohou zdokonalit pletařské dovednosti a vytvářet elegantní modely.

Skandinávské vzory je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Mary Jane Mucklestone. Přečtěte si s námi knihu Skandinávské vzory na peticenemocnicesusice.cz

Skandinávské sny Povlečení s nápisy a vzory | Westwing

Encyklopedie skandinávské vzory (978-80-7359-533-3) Kniha - autor Mary Jane Mucklestoneová, 160 stran, česky Kniha je sbírkou módních vzorů používaných při tradičním pletení v Norsku, Švédsku, Dánsku, na Islandu a na Faerských ostrovech.
Kniha: Skandinávské vzory (Mary Jane Mucklestone). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!