Skandinávské vzory

Peticenemocnicesusice.cz Skandinávské vzory Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

AUTOR: Mary Jane Mucklestone

NÁZEV SOUBORU: Skandinávské vzory.pdf

POPIS

Tradiční pletené vzory ze všech severských zemí Kniha je sbírkou módních vzorů používaných při tradičním pletení v Norsku, Švédsku, Dánsku, na Islandu a na Faerských ostrovech. Najdete zde různé barevné motivy, jako jsou hvězdičky, květiny, geometrické vzory, srdíčka, ptáčci a zvířáta i mnoho dalšího.U každého motivu je upletený vzorek, fotografie ve skutečné velikosti, barevné rozkresy pro snadnější pletení a barevné varianty.V knize se také dozvíte, jak můžete využít skandinávské motivy u různých projektů a vytvářet tak jedinečné návrhy. Nechybí ani informace o přízích, používání barev a závěrečných technikách, které vám pomohou zdokonalit pletařské dovednosti a vytvářet elegantní modely.

Trávit čas knihou Skandinávské vzory! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Skandinávské vzory a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Skandinávské vzory - Mary Jane Mucklestone | Knihy na ...

Vyrábíme unikátní samolepky na zeď a stěnu včetně návrhů. V eshopu tedy nabízíme naprosto uníkátní vzory a nápady, které si navíc můžete sami nakonfigurovat - barvy i velikost. Rádi vám vytvoříme také samolepky na zeď dle vašeho návrhu. Vyzkoušejte si nás.
Encyklopedie skandinávské vzory . Tradiční pletené vzory ze všech severských zemí Kniha je sbírkou módních vzorů používaných při tradičním pletení v Norsku, Švédsku, Dánsku, na Islandu a na Faerských ostrovech. Najdete zde různé barevné motivy, jako jsou hvězdičky, květiny, geometrické vzory, srdíčka, ptáčci a ...