Výroba šperků z modelovacího stříbra

Peticenemocnicesusice.cz Výroba šperků z modelovacího stříbra Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

AUTOR: Sue Heaserová

NÁZEV SOUBORU: Výroba šperků z modelovacího stříbra.pdf

POPIS

Máte-li v oblibě zajímavé ozdoby a ještě k tomu si rádi "hrajete", je tohle knížka přesně pro vás. Podle podrobných návodů si můžete doma lehce vyrobit šperky, které jen málokdo na první pohled rozezná od stříbrných. Klíčem je nový revoluční materiál - modelovací stříbro. Kniha je bohatě ilustrovaná a krok za krokem vás provede všemi úskalími "stříbrného modelování". Svým výrobkům můžete pak ještě přidat na osobitosti a ozdobit je kameny, smaltováním či malou rytinou. Inspirativní galerie vám nakonec nabídne obdivuhodné tipy na náhrdelníky, náušnice, brože, manžetové knoflíčky či přívěsky.

Trávit čas knihou Výroba šperků z modelovacího stříbra! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Výroba šperků z modelovacího stříbra a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Stříbro - Wikipedie

Jak začít, a co vše budeme potřebovat, se dozvíte v online kurzu výroba stříbrných šperků z modelovacího stříbra. Od hobby pokusů se tak můžete dopracovat až k profesionálnímu vzhledu šperků.
Seznámení s technikou výroby šperků z modelovacího stříbra. Popis nakladatele Podle podrobných návodů si můžete doma lehce vyrobit šperky, které jen málokdo na první pohled rozezná od stříbrných.