Na cestě za češtinou

Peticenemocnicesusice.cz Na cestě za češtinou Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

AUTOR: Alena Podepřelová

NÁZEV SOUBORU: Na cestě za češtinou.pdf

POPIS

Jedinečná příručka inspirativních námětů pro výuku českého jazyka jako jazyka cizího. Autory jsou zkušení učitelé a lektoři českého jazyka z různých typů škol. Publikace je určena všem, kdo chtěji vyučovat český jazyk efektivně, netradičně a tvořivě. Obsahuje teoretický úvod do didaktiky češtiny jako cizího jazyka, v praxi ověřený návrh progrese gramatického učiva a řadu didakticky propracovaných námětů na úrovni A1-B1 respektujících základní principy komunikativně zaměřené výuky. Publikace je rozdělena do tištěné a elektronické části, v tištěné naleznete teoretické stati a metodické pokyny k realizaci jednotlicých námětů pro výuku spolu s výsledky cvičení z pracovních listů. Z přiloženého CD lze stáhnout a vytisknout všechny černobílé a barevné přílohy, pracovní listy.

Na cestě za češtinou je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Alena Podepřelová. Přečtěte si s námi knihu Na cestě za češtinou na peticenemocnicesusice.cz

Na cestě za češtinou - Hana Andrášová, Alena Podepřelová ...

Na cestě za dětmi na ČSFD Některá data mohou pocházet z datové položky . Dokumentární cyklus krátkých filmů Na cestě za dětmi natáčený produkcí FRMOL s.r.o. vysílala Česká televize v roce 2010 jako týdeník, každou neděli před Večerníčkem .
Kompletní technická specifikace produktu Na cestě za češtinou - H. Andrášová, A. Podepřelová a další informace o produktu.