Hrdinové Pacifiku

Peticenemocnicesusice.cz Hrdinové Pacifiku Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: Peter T. Deutermann

NÁZEV SOUBORU: Hrdinové Pacifiku.pdf

POPIS

Marsh, Mick a Tommy – studenti námořní akademie a nerozluční přátelé. A všichni zamilovaní do jedné osudové ženy. Jejich bezstarostné mládí a začínající pracovní kariéry však navždy změní datum 7. prosince 1941 – den, kdy Japonci napadli Pearl Harbor. Bitva o Pacifik právě začíná… Brilantně vyprávěný příběh, spojující osudy hlavních hrdinů v největších bitvách na moři i ve vzduchu, však není jen skvělým válečným románem plným napětí, dobrodružství, romance či skvěle popsaných technických detailů. Je to především příběh vzdávající hold skutečnému lidství a odvaze těch, kteří neváhali pro osud vlasti i světa obětovat to nejcennější, vlastní život.

Trávit čas knihou Hrdinové Pacifiku! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Hrdinové Pacifiku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Hrdinové Pacifiku: Strhující pčíběh z tichomořského ...

Všechny informace o produktu Kniha Hrdinové Pacifiku - Peter T. Deutermann, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Hrdinové Pacifiku - Peter T. Deutermann.
Kupte knihu Hrdinové Pacifiku od Peter T. Deutermann na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %